wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU
ITC Audio oferuje produkty AVISmedia zapraszamy do sklepu

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

NOWOŚĆ !!!  Bezprzewodowy system konferencyjny serii 500. Zobacz w zakładce "systemy konferencyjne"

Rozwiązania

    Budowa zaawansowanych systemów PA wymaga wiedzy i doświadczenia. W niniejszym rozdziale zamieszczamy porady i wskazówki umożliwiające zapoznanie się z oferowanymi urządzeniami, jak również samodzielne prawidłowe wykonanie systemu PA osobom, które nie zajmują się tym na codzień.Z myślą o klientach lub instalatorach opracowaliśmy kilka typowych rozwiązań systemowych ułatwiających zaprojektowanie konkretnego systemu. W przedstawionych obok przykładach wzięto pod uwagę funkcjonalność systemów, oraz optymalizację rozwiązań z uwagi na cenę. Zalecenia praktyczne podparliśmy niezbędnymi uwagami wynikającymi z elekroakustyki.

Zapraszamy do korzystania z naszego PORADNIKA.

 

Pobierz "PORADNIK INSTALATORA 2013".pdf:

 

Strony 1-10

Strony 11-15

Strony 16-20

Strony 21-27

Strony 28-34

Strony 35-40

Strony 41-52

Zawsze, gdy macie Państwo problem związany z systemami nagłośnień, zapraszamy do bezpłatnej konsultacji.

Nasi inżynierowie są do Państwa dyspozycji.

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.